• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905434964428

0532 396 13 45 HEMEN ARA

avcılar-su-tesisatçısı

avcılar su tesisatçısı, avcılar su tesisatçı, avcılar tesisatçı ... 0532 396 13 45


Avcılar Su Kaçağı Tespiti:

Temiz su kaçak tespiti ve atık su borularındaki su kaçaklarını tespit eden cihazlarla, Avcılar su kaçağı tespiti yapmaktayız.

Bu sayede Avcılar bölgesine hizmet götürebilmekteyiz. Binaların belirli periyotlarda incelenmesi, binanın ömrünün uzun olması açısından çok önemli bir konudur. Su kaçağı sorunlarının gözle görülür rahatsızlıklar yaşatmadan da var olabilmesi mümkündür. Bu nedenle binadaki dairelerin ve genel bina su sisteminin, belirli aralıklarla kontrol edilmesi, faturalardaki gereksiz fazlalıkların önüne geçmiş olacaktır. Bu nedenle var olabilecek sorunlarınızın daha ciddi boyutlara ulaşmasını engellemek amacıyla, gerekli kontrolleri yaptırmak, en güvenli yol olmaktadır. Gözle görülen ve şikâyet boyutuna varan su kaçağı problemleriniz için de bizi aramanızı tavsiye etmekteyiz. Sorunun olduğu yerde yapacağımız dijital tetkikler sayesinde, kısa sürede su kaçağının tespitini sağlamaktayız. Sorunun tespitiyle eş zamanlı olarak da probleminizin çözümünü sağlamaktayız.

Hız, profesyonel çalışanlarımız sayesinde, sizlerin yaşam alanlarınızdaki problemlerin kısa sürede hallolmasını sağlamaktadır. İşimizi hızlı ve etkili yapmaktayız. Piyasada bulunan referanslarımız da yaptığımız işçiliğin ve sorunsuz çözümlerin kanıtı olarak görülmektedir. Avcılar su kaçağı tespiti konusunda, yoğun olarak çalışmakta olduğumuz bir bölgedir. Bunun sebebi, bölgede eski binaların çok fazla olmasıdır. Su kaçağı tespitinde; Gaz izleme, Kamera Görüntüleme, Termal Kamera, Kırarak Kaçak Bulma, Boyalı Su Kullanarak Tespit, Akustik Dinleme ve Nem Ölçme yöntemlerini kullanmaktayız. Nerede hangi su kaçağı tespit yöntemi kullanacağımızı, problemin şekli ve sorunun miktarına bakarak karar vermekteyiz.


0532 396 13 45